Інтернет-магазин веганських продуктів
09:00 - 18:00
Пн-Пт
Для виготовлення GG-продуктів використовуються лише високоякісні інгредієнти - значна їх частина закуповується у Європі. Всі складові проходять ретельний контроль та мають усі необхідні сертифікати. Ми створили та запатентовали інноваційні технологічні прийоми для унікальних продуктів - таких як рослинна риба та стейĸ. Основа продуктів - це рослинні білки (горох, пшениця, соя), також до складу входять рослинні жири (соняшникова та кокосова олії), натуральні забарвлюючі інгредієнти (сік буряку та карамель), натуральні спеції та прянощі, смакові композиції.
Тому що наші продукти створені не лише для веганів чи вегетаріанці в! Ми хочемо популяризувати рослинні продукти серед широкої аудиторії споживачів у тому числі м’ясоїдів, які хочуть споживати альтернативні продукти аби урізноманітнити свій раціон.
Абсолютно точно, при його виготовленні жодна тварина не постраждала.
Перш за все, для створення GG-продуктів використовуються лише високоякісні інгредієнти - значна їх частина закуповується у Європі. Складові компоненти проходять ретельний контроль та мають усі необхідні сертифікати. Для нас якість понад усе, та, відповідно, цей вибір несе вищі витрати. По-друге, в нашому асортимент і є і унікальні продукти (стейк та риба), які виготовляються за запатентованими складними технологіями, що також додає виробничих витрат. Ми дуже сподіваємось, що з популяризацією рослинних продуктів та зі збільшенням об’ємів виробництва ми зможемо оптимізувати собівартість, аби наші продукти стали ще більш доступними для споживачів.